Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Nieuws

Agenda

maandag 17 okt
vrijdag 21 okt
Herfstvakantie
woensdag 2 nov
Studiedag Brigantijn

Team

Ons team bestaat uit leerkrachten, intern begeleiders, ICT'ers, arrangementsbegeleiders, MT ondersteuners, vakdocenten, conciërge/administratief medewerker en directie.


Directie
Locatiedirecteur de Veste
(dinsdag, woensdag (ochtend), donderdag, vrijdag)

    Juf Paula Pasman  
     
 

Locatiedirecteur de Goudbes en de Wensinkhof
(dinsdag, woensdag en vrijdag)
  Conciërge / administratief medewerker
(hele week)
Juf Eefje Kenkhuis     Meneer Rudi
Steinvoort
 
         

ICT'er en leerkracht NPO (woensdag t/m vrijdag)
Intern begeleider onderbouw (dinsdag t/m donderdag)
Juf Ellen Lubbers     Juf Marleen Koebrugge  
         
Intern begeleider midden- en bovenbouw
 (maandag t/m woensdag en vrijdag)
 
Arrangementsbegeleider (maandag, donderdag en vrijdag)

Ondersteuner MT (woensdag)
Juf Joke Naaktgeboren     Juf Sherla Gast  
         

Arrangementsbegeleider (maandag)   Vakdocent bewegingsonderwijs 
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
Juf Annemieke Bremmer     Meneer Ronald Schepers  
         

Ondersteuner MT (donderdag)

Leerkracht NPO (maandag)

leerkracht Vinvissen
leerjaar 3
(dinsdag)
 

Juf Marieke Lagendijk    
 
         
Vakdocent muziek onder- en middenbouw







 
Vakdocent muziek bovenbouw
Juf Siebrig van Heel
  Juf Renee Vunderink

 

Onderbouw

Juf Samantha Voortman

leerkracht Dolfijnen leerjaar 1 (maandag t/m woensdag)

bewegingsonderwijs leerjaar 1 en 2 (vrijdag)

  leerkracht Dorfijnen
leerjaar 1 (donderdag en vrijdag)
        
Juf Carlien Versteeg     Juf Samantha Voortman  
         
  leerkracht Maanvissen
leerjaar 1
(maandag, dinsdag, woensdag)
    leerkracht Maanvissen
leerjaar 1
(donderdag, vrijdag)
 Juf Lizzy Jouvenaar     Juf Ingrid Karman  
         

leerkracht Zeepaardjes leerjaar 1 (maandag en dinsdag) leerkracht Zeepaardjes leerjaar 1 (woensdag t/m vrijdag)
Juf Ellen Platenkamp     Juf Marian Pipers  
         

leerkracht Krabbetjes leerjaar 1 (maandag, donderdag en vrijdag)




 

leerkracht Krabbetjes leerjaar 1 (dinsdag en woensdag)

Juf Marieke Kuit      Juf Kirsten Kemna  
         

leerkracht Goudvissen leerjaar 2 (hele week)   leerkracht Zeehonden leerjaar 2 (maandag t/m vrijdag)
Juf Iris Snellink     Juf Claudia van Marle  
         

leerkracht Regenboogvissen leerjaar 2
(maandag, donderdag en vrijdag)
 
leerkracht Regenboogvissen leerjaar 2
(dinsdag en woensdag)
Juf Lenneke Wensink     Juf Patricia Smit  
         
  leerkracht 
Vlindervissen
leerjaar 2
(maandag t/m vrijdag)
     
 Marike Haarink        
         

leerkracht Vinvissen
leerjaar 3 
(maandag, woensdag t/m vrijdag)
 
leerkracht Zeesterren leerjaar 3
(hele week)
Juf Anne Wigbold
    Juf Miriam Kamp  
         

leerkracht IJsberen leerjaar 3
(maandag t/m woensdag)


  leerkracht Ijsberen leerjaar 3
(donderdag en vrijdag)




Juf Nicolle Bruggeman     Juf Kim Hofste  
     

 leerkracht Inktvissen leerjaar 3 (woensdag t/m vrijdag)  
leerkracht Inktvissen leerjaar 3
(maandag en dinsdag)


ICT'er (woensdag)
Ondersteuner MT (vrijdag)
 Juf Manon Bekke      Juf Anouk Katier  

 

Middenbouw


leerkracht Pinguïns leerjaar 4
(maandag t/m woensdag) 

 leerkracht Pinguïns leerjaar 4 (donderdag en vrijdag)
Juf Lotte ten Brummelhuis Juf Olga Huis in 't Veld  
         
leerkracht Haaien leerjaar 4 (maandag t/m woensdag)   leerkracht Haaien leerjaar 4
(donderdag en vrijdag)

leerkracht Tuimelaars leerjaar 4
(maandag)
Juf Martine Hefti     Juf Renee Schubert  
         
leerkracht Tuimelaars leerjaar 4 (dinsdag t/m vrijdag)  
leerkracht Kreeften leerjaar 5
(hele week)
Juf Linda Knippenborg     Meneer Bas Sanders  
         
leerkracht Zwaardvissen
(hele week)
 
leerkracht Walrussen leerjaar 5
(hele week) 

Juf Reina Pons Cervera     Meneer Jesper
Dobbenga
 
         

leerkracht Zeeschildpadden
leerjaar 5 (maandag t/m woensdag)
 
leerkracht Zeeschildpadden
leerjaar 5
(donderdag, vrijdag)

leerkracht Orka's 
leerjaar 7 (dinsdag, woensdag)

leerkracht Papegaaivissen 
leerjaar 7 (maandag)
Meneer Djesse Vos
    Juf Romee Menkhorst
 

  

Bovenbouw



leerkracht Orka's
leerjaar 7 (maandag, donderdag en vrijdag)
 
leerkracht Annemoonvissen
leerjaar 6

(hele week)
Juf Danique Frielink     Juf Dionne Jansen  
         
  leerkracht Zeeleeuwen leerjaar 7 (hele week)
leerkracht Walvissen leerjaar 6 (hele week)
Juf Manon Franken Volmerink     Meneer Luuk Schulte   
         

leerkracht Manta's leerjaar 8 (hele week)

 
leerkracht Roggen leerjaar 6 (donderdag en vrijdag)
Meneer Matt Hofstee
  Juf Elise Hesselink  
         

leerkracht Kogelvissen leerjaar 8 (hele week)

 
leerkracht Zee-egels leerjaar 8 (hele week)
Meneer Stefan Oldemenger     Juf Kelly Oude Groote Beverborg  
         

leerkracht Roggen leerjaar 6 (maandag t/m woensdag) leerkracht Papegaaivissen,
leerjaar 7 (hele week)
 Juf Diane van Oosten      Juf Mireille Gelhever  
         
 





 Leerkracht Koraalvissen
leerjaar 7 (hele week)
     
 Jerome Brunink