Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Nieuws

Agenda

maandag 18 okt
vrijdag 22 okt
Herfstvakantie
woensdag 27 okt
Studiedag

Team

Ons team bestaat uit leerkrachten, intern begeleiders, ICT'ers, arrangementsbegeleiders, MT ondersteuners, vakdocenten, conciërge/administratief medewerker en directie.

Directie Locatiedirecteur de Veste
Meneer Alois Hilbers     Juf Kim Schrooten  
     
 
Locatiedirecteur de Goudbes en de Wensinkhof   Conciërge / administratief medewerker
(hele week)
Juf Eefje Kenkhuis     Meneer Rudi
Steinvoort
 
         
ICT'er en projectleider (woensdag t/m vrijdag) Intern begeleider onderbouw (dinsdag t/m donderdag)
Juf Ellen Lubbers     Juf Marleen Koebrugge  
         
Intern begeleider midden- en bovenbouw
 (maandag t/m woensdag en vrijdag)
 
Arrangementsbegeleider (maandag, donderdag en vrijdag)

Ondersteuner MT (woensdag)
Juf Joke Naaktgeboren     Juf Sherla Gast  
         

Arrangementsbegeleider (maandag, dinsdag en donderdag)   Vakdocent bewegingsonderwijs 
Juf Annemieke Bremmer     Meneer Ronald Schepers  
         

Ondersteuner MT (dinsdag)

Leerkracht NPO (maandag en donderdag)

  Leerkracht NPO (maandag, dinsdag en donderdag)
Juf Marieke Lagendijk     Juf Diane van Oosten  
         
Vakdocent muziek onder- en middenbouw







 
Vakdocent muziek bovenbouw
Juf Siebrig van Heel
  Juf Renee Vunderink

 

Onderbouw


leerkracht Dolfijnen leerjaar 1 (maandag t/m woensdag)

bewegingsonderwijs leerjaar 1 en 2 (vrijdag)

 
leerkracht Maanvissen
leerjaar 1
(maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag)
 
        
Juf Carlien Versteeg     Juf Lizzy Jouvenaar  
         

leerkracht Zeepaardjes leerjaar 1 (maandag en dinsdag) leerkracht Zeepaardjes leerjaar 1 (woensdag t/m vrijdag)
Juf Ellen Platenkamp     Juf Marian Pipers  
         

leerkracht Dolfijnen leerjaar 1 (donderdag en vrijdag)

leerkracht Zeehonden leerjaar 2 (dinsdag)


 

leerkracht Zeehonden leerjaar 2 (maandag en woensdag t/m vrijdag)

Juf Marieke Kuit     Juf Claudia van Marle
 
         

leerkracht Goudvissen leerjaar 2 (hele week)  
leerkracht Maanvissen leerjaar 1 (donderdag)

leerkracht Inktvissen (maandag en vrijdag)
Juf Iris Snellink     Juf Kim Hofste  
         

leerkracht Regenboogvissen leerjaar 2
(maandag, donderdag en vrijdag)
 
leerkracht Regenboogvissen leerjaar 2
(dinsdag en woensdag)
Juf Lenneke Wensink     Juf Patricia Smit  
         
leerkracht Inktvissen leerjaar 3 (dinsdag t/m donderdag)
 
leerkracht Zeesterren leerjaar 3
(hele week)
Juf Manon Bekke     Juf Miriam Kamp  
         

leerkracht IJsberen leerjaar 3
(maandag t/m woensdag)


 
leerkracht IJsberen leerjaar 3 (donderdag en vrijdag)



Juf Nicolle Bruggeman     Juf Kirsten Kemna  

 

Middenbouw

leerkracht Pinguïns leerjaar 4
(hele week) 
LIO leerkracht Pinguïns leerjaar 4
(donderdag en vrijdag) 
Juf Lotte ten Brummelhuis Meneer Bas Sanders  
         
leerkracht Vinvissen leerjaar 4 (maandag, donderdag en vrijdag)

ICT'er (dinsdag)
Ondersteuner MT (woensdag)
  leerkracht Vinvissen leerjaar 4 (dinsdag en woensdag)
Juf Anouk Katier     Juf Olga Huis in 't Veld  
         
leerkracht Haaien leerjaar 4 (maandag t/m woensdag)   leerkracht Haaien leerjaar 4 (donderdag en vrijdag)

leerkracht Tuimelaars leerjaar 4 (maandag)
Juf Martine Hefti     Juf Renee Schubert  
         

leerkracht Tuimelaars leerjaar 4 (dinsdag t/m vrijdag)  
leerkracht Walrussen leerjaar 5
(hele week) 

Juf Linda Knippenborg     Meneer Jesper
Dobbenga
 
         

leerkracht Zeeschildpadden
leerjaar 5 (hele week)
 
leerkracht Zwaardvissen
(hele week)
Juf Irma uit het Broek     Juf Reina Pons Cervera  

  

Bovenbouw



leerkracht Anemoonvissen  leerjaar 6 (hele week)  
leerkracht Papegaaivissen  leerjaar 6
(hele week)
Juf Danique Frielink     Juf Dionne Jansen  
         
  leerkracht Roggen leerjaar 6 (hele week)
leerkracht Walvissen leerjaar 6 (hele week)
Juf Manon Franken Volmerink     Meneer Luuk Schulte   
         

leerkracht Koraalvissen leerjaar 7 (maandag, dinsdag en woensdag - om de week)

leerkracht Manta's leerjaar 8 (woensdag - om de week, donderdag en vrijdag)

 
leerkracht Koraalvissen, leerjaar 7 (woensdag - om de week, donderdag en vrijdag)
Meneer Matt Hofstee
  Juf Elise Hesselink  
         

leerkracht Orka's leerjaar 7 (hele week)

 
leerkracht Zeeleeuwen leerjaar 7 (hele week)
Meneer Stefan Oldemenger     Juf Kelly Oude Groote Beverborg  
         
leerkracht Manta's, leerjaar 8 (maandag t/m woensdag) leerkracht Zee-egels, leerjaar 8 (hele week)
       Juf Mireille Gelhever