Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Agenda

Nieuws

Foto's

• Album Sinterklaas 2017 • Album Workshop techniek • Album Kinderboekenweek 2017 • Album Archief 2016-2017 • Album High-tea onderbouw

Team

Ons team bestaat uit leerkrachten, een intern begeleider, een ICT'er, een conciërge en een directeur.

                      directeur * interne begeleider leerjaar 3 t/m 8
* bouwcoördinator bovenbouw
Meneer Alois     Juf Joke  
         
conciërge vakdocent bewegingsonderwijs
Meneer Rudi     Meneer Ronald  

 

Onderbouw

* leerkracht
de Dolfijnen (woensdag)

* leerkracht de Regenboogvissen (donderdag)

  leerkracht
de Dolfijnen
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)       
Juf Aletta     Juf Claudia  
         
* leerkracht
de Regenboogvissen
(maandag t/m woensdag)

* leerkracht
de Zeesterren MB1
(vrijdag)
  leerkracht
de Zeepaardjes
(woensdag t/m vrijdag)
Juf Carlien     Juf Marieke  
         
* leerkracht
de Zeepaardjes
(maandag en dinsdag)

* bouwcoördinator onderbouw
 

* Interne Begeleider onderbouw

* leerkracht
de Zeehonden
(woensdag)  

Juf Marian     Juf Kim  
         
leerkracht
de Zeehonden
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
  leerkracht
de Maanvissen
(hele week)
Juf Linda     Juf Lotte  
         
leerkracht
de Goudvissen
(hele week)
 
Juf Reina        

 

Middenbouw 1

leerkracht
de Inktvissen
(woensdag, donderdag en vrijdag)           
  leerkracht
de Zeesterren
(maandag t/m donderdag)
Juf Manon     Juf Miriam  
         
leerkracht
de IJsberen
(hele week)
  leerkracht de Pinguïns (hele week)
Juf Nicolle     Juf Kim  
         
leerkracht
de Haaien
(hele week)
    leerkracht
de Zeeschildpadden
(hele week)
Juf Renee      Juf Irma  

 

Middenbouw 2 

leerkracht
de Zwaardvissen (dinsdag t/m vrijdag)
 

* leerkracht
de Tuimelaars
(donderdag en vrijdag)

* bouwcoördinator middenbouw 2            

Juf Leonie     Juf Olga  
         
leerkracht
de Tuimelaars
(maandag t/m woensdag)
 

* leerkracht de Zwaardvissen (maandag)

* leerkracht de Koraalvissen (dinsdag)

Juf Martine     Juf Dionne  
         
        

* leerkracht de Roggen
(maandag en dinsdag)

* leerkracht de Zee-egels (woensdag)

  leerkracht de Roggen
(woensdag t/m vrijdag)

                       
Juf Marleen     Juf Diane  
         
leerkracht
de Anemoonvissen
(hele week)
    * leerkracht de Roggen (maandag en dinsdag)

* leerkracht de Zee-egels (woensdag)
 Juf Danique      Juf Jet  

 

Bovenbouw

           

* leerkracht de Orka's (maandag t/m woensdag)
* leerkracht de Manta's (donderdag)
* leerkracht de Zeesterren (vrijdag)                     

  * leerkracht de Orka's
(donderdag en vrijdag)

* ICT'er
(woensdag)                  
Juf Anouk     Juf Ellen  
         
leerkracht de Koraalvissen
(dinsdag t/m vrijdag) 
 

* leerkracht de Zee-egels (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)

* bouwcoördinator bovenbouw

Juf Loes     Juf Eefje  
         
leerkracht de Manta's (maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag)      
 Juf Sherla